Szukaj

Promocja XTB – Co możesz dostać za założenie konta?

Akcje 0% XTB promocja czy standardowa oferta

Wiele firm organizuje różnego rodzaju promocje za założenie konta. W tym wpisie powiemy jaka aktualna promocja XTB obowiązuje i na co możesz jeszcze liczyć po założeniu konta.

Czy XTB ma aktualnie jakieś promocje?

XTB co do zasady nie oferuje zwykle dodatkowych „bonusów” czy innych benefitów za założenie konta. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce na początku 2023 roku przy promocji „darmowa akcja„, gdzie za założenie konta można było uzyskać jedną akcje spółki o wartości około 100 PLN. Czy ta promocja się powtórzy, tego nie wiemy. Jednak spora część brokerów, które oferowali podobne rozwiązania (przykładem jest Trading 212) wycofała się z tego. Nie oznacza to jednak, że XTB nie oferuje swoim klientom nic „gratis” po założeniu konta, jest wręcz przeciwnie!

promocja xtb
Dla tych, którzy nie czytają dokładnie ta promocja XTB już wygasła w 2023 roku.

Tutaj możesz sprawdzić czy są inne dostępne promocje na stronie brokera.

Co oferuje XTB w ramach „bonusu” za założenie konta?

Oczywiście nie mówimy tutaj o bonusie od wpłat, który był kiedyś popularny wśród brokerów, a dzisiaj jest to niedozwolona zachęta. Natomiast jednym z ważniejszych „dodatków” czy jak kto woli „bonusów” za założenie konta jest dostęp do bogatej oferty edukacyjnej brokera, która na rynku mogłaby być wyceniana z pewnością na kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy PLN biorąc pod uwagę jak wysokie są ceny szkoleń z zakresu inwestycji dzisiaj.

Można powiedzieć, że XTB ma stałą dobrą ofertę, co potwierdzają pochlebne opinie o brokerze, dlatego też nie musi oferować dodatkowych zachęt za założenie konta, które często przyciągają tylko łowców promocji.

Jak uzyskać dostęp do darmowej edukacji w XTB?

Większość kursów jest dostępna po założeniu konta na platformie xStation w zakładce „Edukacja”, warto jednak wiedzieć, że często zawartość dodatkową można dopiero uzyskać po zapisaniu się na cały „pakiet edukacyjny” lub na poszczególne szkolenia – można to zrobić – TUTAJ.

Poniżej kursy, który znajdują się w pakiecie edukacyjnym XTB (ponad 220 godzin nagrań):

 1. Seria szkoleń z Traderem 21 (4 części) – Odkryj tajniki inwestowania w akcje i ETF-y pod kierunkiem doświadczonego tradera.
 2. Kurs Inwestowania na Giełdzie z Albertem „Longterm” Rokickim – Zdobądź solidne fundamenty w selekcji spółek do swojego portfela.
 3. Szkolenie VSA Tradera Rafała Glinickiego – Poznaj tajniki inwestycji krótkoterminowych z wykorzystaniem metody VSA, stworzonej przez dwukrotnego finalistę konkursu World Top Investor.
 4. Kurs Analizy Wolumenu według Metody Wyckoffa prowadzony przez Mieczysława Siudka – Doświadczona ręka byłego zarządzającego TFI i ucznia legendarnego tradera Bryce’a Gilmore’a poprowadzi Cię przez kluczowe zagadnienia analizy wolumenu.
 5. Warsztaty Price Action z Marcinem Tuszkiewiczem – 6 godzin praktycznych wskazówek dotyczących strategii inwestycyjnej od podstaw.
 6. Kurs Tradingu od A do Z z Maciejem Golińskim – Prawie 20 godzin kompleksowej wiedzy od profesjonalnego tradera, który dzieli się nią bezpłatnie. To najobszerniejsze szkolenie dostępne w Polsce.
 7. Kurs Analizy Fundamentalnej z Bartoszem Szymą „Jak inwestować na giełdzie” – to najnowszy kurs, który pokazuje od podstaw jak analizować spółki i jak je wycenić

Pakiet kursów edukacyjnych XTB

>>> Odbierz dostęp do bezpłatnego pakietu edukacyjnego w XTB. <<<

Czy darmowy handel w XTB do 100 000 euro obrotu miesięcznie to promocja?

Wiele osób myli standardową ofertę XTB z promocją, ponieważ dla niektórych oferta wygląda „zbyt pięknie”, jednak jest to oferta niezmienna w swojej formie od momentu wprowadzenia i nie ma żadnego okresu „wygasania”.

Akcje 0% XTB promocja czy standardowa oferta

Warto dodać, że pod względem kosztowym oferta XTB jest najlepsza na polskim rynku w szczególności dla inwestorów na GPW, którym próżno szukać lepszej oferty, a oszczędność w ciągu roku na prowizjach może sięgać w zależności od intensywności handlu od kilkuset do kilku tysięcy PLN, trzeba przyznać wygląda to trochę jak promocja XTB 🙂

Kod rabatowy lub promocyjny XTB – jak znaleźć?

XTB obecnie nie oferuje kodów rabatowych lub promocyjnych, dlatego próżno ich szukać w internecie. Jeśli taki „znajdziecie” jest to po prostu „fejk”, strona na pewno zostanie uaktualniona jeśli sytuacja ulegnie zmianie.

Podsumowanie

XTB nie posiada obecnie aktywnych promocji, ale oferta brokera jest na tyle atrakcyjne, że po prostu warto ją polecać o czym więcej możecie przeczytać w naszej opinii o brokerze. Trzeba pamiętać, że wraz założeniem konta uzyskujemy szereg korzyści takich jak:

 • bezpłatny pakiet edukacyjny
 • bezpłatny handel do 100 000 euro obrotu miesięcznie
 • darmowe notowania na żywo
 • mobilną i webową platformę inwestycyjną
 • łatwość w rozliczeniu z fiskusem dzięki PIT 8C oraz raportowi dywidendowemu ze spółek zagranicznych

 

Naciśnij i oceń ten artykuł!
[Total: 2 Average: 5]
Podobne artykuły