USDCAD – Analiza długoterminowa i układ H1

Mam dzisiaj dla Was ciekawy układ na USDCAD, co prawda cena już tam dotarła, ale dociekliwi zawsze znajdą pomysł na wejście w każdym momencie biorąc pod uwagę fakt, że mamy sporo miejsca dla tego ruchu.

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że skuteczność analiz na dobrą sprawę nie ma większego znaczenia. Analizy nie zarabiają pieniędzy, za analizy nie kupimy mieszkania( chyba, że mamy portal o analizach 😉 )
Do czego zmierzam…dosyć rzadko publikuje różnego rodzaju zagrania potencjalne, warto jednak spojrzeć na to z trochę innej perspektywy i zastanowić się jaki jest stosunek zysku do ryzyka tych transakcji, które można zająć w oparciu o omawiane układy… to często powyżej 5 lub 10 do 1.
Z każdego tysiąca złoty zrobimy 5 lub 10 tysięcy.
Wracając do tematu…
Układ tygodniowy – dojście do poziomu S/D, overbalance + zmienność
Układ H1/H4 – korekta ABC 1:1 – supply + 1,618 ExRet.
Ja już w pozycji jestem…to oczywiście układ przeciwko głównemu trendowi.
USDCAD - H1 Analiza
 
Aktualizacja:
Dokładamy do naszej pozycji krótkiej – prawdopodobnie jak będę miał trochę więcej czasu dokładnie opiszę układ z wykresu dziennego przez, który spodziewałem się zmiany trendu.
Także czekamy na finalne wybicie poziomów wsparcia – rynek testuje już je enty raz także teraz powinna to być tylko formalność, ale na rynku nic nie jest w 100% pewne 😉
USDCAD - M15 dołożenie
 

Naciśnij i oceń ten artykuł!
[Total: 0 Average: 0]
Podobne artykuły