Tygodniowa Analiza Rynku – 7.06.2014

Dzisiaj chciałbym zwrócić szczególną uwagę na kilka rynków, które cechują się największym prawdopodobieństwem wzrostów/spadków.
Jeśli uważacie, że pominąłem jakiś ciekawy wykres zawsze możecie mnie upomnieć w komentarzu lub mailowo.
Wracając do tematu parą tygodnia będzie USDCAD – doszedł do poziomu, o którym wspominałem w ostatnim materiale video. Wzrost wygenerowany w piątek z uwagi na święto piątkowe w USA, nie miał zbyt dużego znaczenia i przekonamy się dopiero jutro czy rynek jeszcze raz zejdzie niżej, czy już teraz zostaną wytoczone największe działa – warto mieć na uwadze, że to może być tylko korekta ostatnich spadków najbliższy target jest wyznaczony przez pomarańczowy prostokąt.

GBPUSD zdecydowanie jest na fali i dobre dane dają szansę na wzrosty w najbliższych miesiącach do 1,78, na razie nie widać niepokojących sygnałów – dobrym miejscem do zajęcia długich pozycji byłby powrót do ostatniego wsparcia w okolice poziomu 1,7.
GOLD – tutaj sytuacja jest najbardziej skomplikowana, na razie jesteśmy pomiędzy dwoma ważnymi poziomami, dlatego lepiej poczekać na wyjaśnienie.
Na najbardziej popularnej parze EURUSD – utworzyła się korekta nieregularna, która w tym momencie jest realizowana, osobiście zostałem już z bardzo małą pozycją krótką i czekam teraz raczej na korektę ostatniego spadku i ewentualne dołączenie do tego ruchu wyżej, ponieważ rynek pokazuje sygnały wyczerpania.
USDCAD D1GBPUSD Weekly GOLD D1

Naciśnij i oceń ten artykuł!
[Total: 0 Average: 0]
Podobne artykuły