20130918_285Nazywam się Kacper Gawroński. Rynkami finansowymi interesuje się od 2005 roku. Swoją przygodę z inwestycjami rozpocząłem na Giełdzie Papierów Wartościowych inwestując w akcje oraz kontrakty terminowe. Rynek walutowy zainteresował mnie w 2008 roku, po niespełna roku zacząłem odnosić pierwsze sukcesu. Roczna stopa zwrotu z inwestycji wyniosła ponad 2300%. Takie wyniki na początku drogi zdarzają się rzadko, natomiast rozpocząłem z silnym wsparciem merytorycznym i spójną strategią inwestycjną.

  Obecnie specjalizuje się w praktycznym wykorzystaniu Price Action. Podejście to łączę z analizą poziomów supply&demand. W moich inwestycjach ważną rolę odgrywa zarządzanie kapitałem. Prowadzenie otwartej pozycji odgrywa ogromną rolę w procesie inwestycyjnych, odpowiednio przestawiony stop loss to klucz do sukcesu.

Moją pasją są tematy związane z psychologią inwestowania oraz behawioralnym ujęciem inwestycji.

Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku Ekonomia o specjalności Inwestycje Kapitałowe na  Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie łączę pracę w Domu Maklerskim XTB z tradingiem. Przeszkoliłem już kilka tysięcy osób na szkoleniach stacjonarnych oraz online.

Poza tradingiem Interesuje się żeglarstwem, filmem i podróżami.

Swoją wiedzę zdobywałem na wielu kursach, które kosztowały mnie w sumie kilkanaście tysięcy dolarów.

DSC02444

Odbyte kursy:
– Sam Seiden – Supply & Demand Methodology
– OLT Academy with Sam Seiden and Steve Evans
– Nial Fuller – Price Action Course
– Steve Mauro – Market Makers Method
– Al Brooks – Price Action Trading Course
Jeśli jesteś tutaj pierwszy raz koniecznie zapisz się na bezpłatny kurs Video oraz przeczytał artykuł odnośnie Price Action.