EURUSD – rozstrzygnięcie

Wiele osób z uwagi na fundamentalne aspekty mogłoby mieć wiele do powiedzenia o sytuacji na eurusd, ale pewnie większość z nich do tej pory nie może do końca uwierzyć w to co wydarzyło się w ostatnim czasie. Z czysto technicznego punktu widzenia, a takie chcemy stosować mamy już do czynienia z potwierdzonym trendem wzrostowym, dlatego wszystkie korekty powinniśmy wykorzystywać jako okazje do zakupów euro. Najbliższym oporem, na który powinniśmy zwrócić uwagę są okolice 1.3180 – 1.3160 – sympatycy poziomów supply and demand prawdopodobnie również będą obserwować go z ogromną uwagą.

eurusd d1

sp d1

Na indeksach mamy bardzo podobną sytuację – SP500 możliwy atak na nowe szczyty. Ostatnie zachowanie rynków jest idealnym przykładem, że wykres jest wystarczający do zrozumienia rynku, a informacje fundamentalne tylko przeszkadzają w podejmowaniu decyzji.

Patrząc na ostatnie setupy na EU Weekly PIN i Daily Pin -> oba zagania nie zostały uruchomione ze względu na brak wybicia minimum formacji na 50% nie wystąpił żaden istotny sygnał, warto wrócić do tej sytuacji.

Naciśnij i oceń ten artykuł!
[Total: 0 Average: 0]
Podobne artykuły