EURUSD i GBPUSD – kilka tradów z ostatnich dni

Na początku zachęcam wszystkim do śledzenia „Live chart” – w tej zakładce w miarę możliwości będę analizował sytuację na EURUSD i prawdopodobnie już w następnym tygodniu również na GBPUSD. Pamiętajmy, że analiza jest tylko częścią tradingu, czasami mój pogląd na rynku zmienia się diametralnie po odmiennym od założonego zachowania ceny.
Analiza EURUSD z ostatnich dni i -> 38,2% Ret + S/R + One to One

ScreenHunter 04 Oct. 03 21.33

Dukascopy nie ma możliwości usuwania zleceń z wykresu tj. MT4 gdzie możemy wybrać tylko wybrane przez nas zlecenia.

eurusd objecieScreenHunter 05 Oct. 03 21.41

Przed każdym z tych zagrań należy dobrać sobie scenariusz – czy liczymy na większy ruch cenowy wtedy nie ustawiamy zlecenia take profit i cierpliwie go przesuwamy, jeśli są przesłanki, że cena może poruszać się w danym kierunku dłuższy czas – i kiedy jesteśmy w momencie niepewności – ustawiamy zlecenie TP w stosunku zysk/ryzyko – 2:1, 3:1.

W najbliższym czasie również proszę spodziewać się kilku nagrań video. To tylko część z ostatnio zawartych pozycji, postaram się w miarę możliwości zamieszczać wszystkie bądź też większość moich zagrań z danego dnia – pytania co, jak i dlaczego mile widziane w komentarzach. Sygnały w moim systemie wynikają z wykresu M5 i M15.

Naciśnij i oceń ten artykuł!
[Total: 0 Average: 0]
Podobne artykuły